Повернення з фронту

Продовження розмови із бізнесменом, учасником АТО Юрієм Щиріним про ПТСР та що може чекати військових, які повертаються до мирного життя.

Read more


Read more


Презентація проекту “Воїну - гідна праця” на першому форумі «Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості»

Read more


“Юридична підтримка бійців та їх родин”. Перший форум "Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості"

Read more


Read more


Презентація проекту “Школа лідерства для учасників бойових дій” на Першому форумі «Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості»

Read more


Перший форум «Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості»

(у стадії наповнення)

18 березня у Києві відбувся перший форум «Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості». Захід був приурочений до Дня добровольця, його організаторами виступили ГО «ДІЯ» та ГО «Добровольці».

Під час форуму відбулися презентації суспільних ініціатив та проектів, націлених на допомогу тим, хто повертається із зони бойових дій до мирного життя.

Read more


Виступ Ганни Демиденко на першому форумі "Повернення до цивільного життя: проблеми та можливості"

Read more


БО "Серце воїна"

Read more


Незважаючи на те, що ми висвітлюємо ситуацію щодо отримання відповідних статусів добровольцями та їх родинами, все одно виникає багато питань від бійців щодо отримання УБД, тому хочу ще раз прояснити ситуацію, яку ми маємо на сьогоднішній день.

Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" регулює питання щодо правової та соціального захисту ветеранів війни.

На сьогоднішній день по добровольцям (формування яких не увійшли до державних- ДУК), маємо ситуацію - відповідні статуси в законному порядку мож...

Read more