Друг Палач/Friend Palach

Друг Палач/Friend Palach

Олександр Володимирович Яковенко

Поховання Героя в Сумах

Сумщина втратила ще одного справжнього, вірного та самовідданого сина та захисника своєї землі, якій трагічно загинув у м. Суми напередодні.

Віддати шану Олександру Володимировичу Яковенку (другу Палачу) та провести його в свою останню путь в Сумах зібрались рідні, друзі, а також бойові побратими 23 вересня 2015 року.

Величезна кількість людей взяла участь у траурній процесії головними вулицями міста від Свято-Воскресенського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату, де провели панахиду по Олександру, до центрального міського кладовища, на якому поховали Героя на алеї слави під звуки салюту та військового оркестру.

Багато теплих слів прозвучало Сашкові, бо він був справжнім чоловіком, якій без жодних сумнівів став на захист України зі зброєю у руках.

Ганебним є той факт, що трагічна загибель друга Палача від дій підступного ворога, що кинув гранату у вікно приміщення обласного штабу НВР «Правий сектор» 21.09.2015 р. висвітлюється як самогубство, або необережне поводження з боєприпасами. Важко повірити, що людина місяцями воювала на фронті і так закінчить своє життя, адже Сашко був врівноваженим і мав неабиякі навики поводження зі зброєю.

Відпочивай з миром, друже Палач. Ти назавжди залишаєшся Героєм в наших серцях, та бійцем ДУКу ПС!!!

Герої не вмирають!!! Слава Україні!!!