Hot Topics:       Front Line News             "Letters to the front line"      News of the day      

Блог Дмитра ЯрошаДмитро Ярош. Про команду, вибори, місце Сили та безвіз

Розмова з Провідником НР ДІЯ, Командиром УДА Дмитром Ярошем відбулась у місці, яке друг Яструб жартома запропонував вважати криївкою. Відеокамери зафіксували лише руки Дмитра Анатолійовича та його голос. "Сектор правди" та керівник інформаційного відділу Марія Терція, яка власне й розмовляла з Провідником, розшифрували бесіду і записали її.

- Сьогодні відбувся збір Комітетів Національної Дії та Державницької Ініціативи Яроша. З якого приводу збирались?

- Захід ще триває. Ну, великим збором я б це не на...

Read more


Дмитро Ярош про конфлікт у Кам'янському

Дмитро Ярош про конфлікт у Кам'янському

Ну, що ж… Коли емоції трошки вляглись та є більш-менш об’єктивна інформація, можна зробити короткий коментар.

• Михайло – не просто мій охоронець, а бойовий побратим, який пройшов Майдан та по-сьогодні бере активну участь в боях російсько-української війни. Під час бойових зіткнень поводив себе героїчно та був прикладом для друзів.

• Участь у війні – не індульгенція, що звільняє від всіх гріхів. Конкретні інструкції як себе поводити, відзначаючи свій День народження він мав і їх порушив. За що буде нести заслужене покарання. Тисну...

Read more


На фронті без змін...

ЯрошЧастини та підрозділи Української Добровольчої Армії виконують поставлені завдання в зонах своєї бойової відповідальності.

5-ий і 8-ий Окремі батальйони, Окремі легкопіхотні загони "Вольф", "Волинь", "Чорний туман", Управління Військової розвідки та Військово-польової жандармерії, Медичний батальйон "Госпітальєри", Навчальний центр УДА і надалі боронять Україну від агресіїї віковічного ворога - Російської імперії.

Вишколені, професійні, дисципліно...

Read more


Адреси громадських приймалень народного депутата Яроша Д. А.

1.

Адреса громадської приймальні:
Дніпропетровська область, смт.Покровське, вул. Д. Яворницького (К.Маркса), 119
( щодня з 09.00 до 17.00 крім вихідних)

Телефони:
+38 066 305 52 03


2.

Адреса громадської приймальні:
Дніпропетровська облас...

Read more


Дмитро Ярош закликав підтримати проект змін до Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”

Дмитро Ярош закликав підтримати проект змін до Закону України  “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”

Провідник НР ДІЯ закликає підтримати проект Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” щодо посилення контролю за переміщенням осіб та вантажів (товарів) через тимчасово окуповану територію України".

Надаємо посилання на текст законопроекту на офіційному сайті ВР, де зокрема йдеться про додання до нього наступної статті:

Read more


Б’ємо московських імперіалістів на всіх фронтах!

Б’ємо московських імперіалістів на всіх фронтах!

У той час коли українські воїни «мінусують» ворогів на передовій, міжнародна спільнота, і у першу чергу українська діаспора, б’є по кремлівському карлику по-своєму…

Сьогодні у багатьох куточках нашої планети почули гасло «Стоп Путін – стоп війна»!

В США, Австралії, Англії, Латвії, Литві, Греції, Німеччині, Польщі, Італії та в інших країнах світу люди вийшли підтримати Україну.

Read more


Дмитро Ярош про польсько-українські відносини

Ярош

Зараз, в умовах війни з Московською імперією, нам, як ніколи, потрібні надійні союзники.

Це розуміють всі українські патріоти та націоналісти. Саме тому чергова гидка провокація російських спецслужб по знищенню пам'ятника полякам, загиблим від рук гітлерівських катів у 1944 році в с. Гута-Пеняцька Бродівського району на Львівщині не буде мати ніякого розгортання.

Кремлівська агентура діє не тільки в Україні, але і в Польщі, намагаючись розсварити наші...

Read moreБажаю дитині героїв рости у вільній країні

Яна Зінкевич, Дмитро Ярош

Ця війна нас часто дивує. Не стільки висотами стратегічного мислення, скільки подвигами незламного людського духу.

За роки війни багато довелось бачити справжніх героїв, але Яночка Зінкевич завжди стояла якось окремо. У 18 років - на Майдані, у 19 - на фронті, у 20 - командир нею ж створеної найефективнішої (кажу це з повною відповідальністю) на передовій медичної служби Госпітальєри. У тих же 20 - страшна аварія, перелом хребта, тяжкі операції. І ніщо не зламало воїнського духу цієї, по-суті, дівчинки, дитини.

Подруго Яно! Ти зробила у своє...

Read more


Дмитро Ярош замислився про кар’єру політика

Дмитро Ярош задумався про кар’єру політика

Про це командувач Української Добровольчої Армії та лідер Національного Руху «ДІЯ» написав у своїй Фейсбук сторінці.

Цитуємо:

"Зустрілися з друзями в Києві. Побратими, депутати, підприємці...
Обговорили питання фронту і тилу.
Сварять мене за те, що не займаюсь активно політикою. Кажуть, що треба вже формувати об'єднану державницьку силу, змінювати державу, йти на всі вибори, включно з президентськими.
Розумію, що на фронті все простіше і зрозуміліше. Але й усвідомлюю, що не змінивши ситуацію в тилу, навряд чи ми зможемо швидко ...

Read more


Провідник Дмитро Ярош про рішення Головнокомандувача щодо приведення підрозділів ЗСУ в посилену бойову готовність

Верховний Головнокомандувач доручив привести в посилену бойову готовність всі підрозділи у районах адмінкордону з Кримом та по всій лінії зіткнення на Донбасі. Рішення цілком правильне. При цьому, я радив би не забувати і про північний напрямок, особливо його харківський відтинок, та десантнонебезпечні ділянки Миколаївської і Одеської областей... Наскільки володію інформацією, наявні сили української ППО також розгорнуті та знаходяться у повній бойовій готовності. У разі задіяння авіації, ворог отримає величезні втрати... Висновок: нія...

Read more


Обміняти двох на двох

депутатське звернення Д.Яроша

Народний депутат Дмитро Ярош надіслав звернення на адреси Президента України Петра Порошенка, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та голови СБУ Василя Грицака з проханням розглянути пропозицію обміняти громадян Російської Федерації Євгена Мефьодова та Максима Сакауова, що утримуються в Одеському СІЗО, на ув'язнених в Росії українських патріотів Миколу Карпюка та Станіслава Клиха.

Вищевказані іноземці, Мефьодов і Сакауов, є фігурантами кримінального провадження по подіях 2-го травня 2014 р. в Одесі. Вони приб...

Read more


Дмитро Ярош про актуальність судової реформи

Дмитро Ярош про актуальність судової реформи

У зв’язку з інформаційною хвилею, викликаною вчорашньою присутністю Провідника Дмитра Яроша у Верховній Раді та його голосування за судову реформу «Сектор Правди» попросив коментар з цього приводу.

Дмитро Ярош: «Я голосував за судову реформу абсолютно свідомо, я більш ніж впевнений і завжди про це говорив, що судова система України потребує кардинальних змін. Під час моїх численних поїздок по Сходу постійно стикався з однією і тією ж проблемою: ті сепаратисти і їх посібники, яких заарештували і вину яких довели, раптом післ...

Read more


Dmytro Yarosh about the relevance of the judicial reform

Dmytro Yarosh about the relevance of the judicial reform

In connection with the information resonance caused by yesterday's presence of Dmytro Yarosh in the Parliament and his vote for the judicial reform "Sector of the Truth", Dmytro Yarosh was asked to comment on the matter.

Dmytro Yarosh: "I purposely voted for the judicial reform. I'm sure more than ever and have always talked about it, that the judicial system of Ukraine needs drastic changes. During my many trips to the East I constantly faced the same problem: the separatists and their accomplices who were arrested and declared guilty suddenly after the trial found to be free. This situation exists not only in the East. It is at the court where the large number of high-profile cases is being inhibited.

Our judicial system is corrupt and rotten all the way through, so this issue must be addressed urgently. I realize that the proposed reform is not perfect, and probably in need of discussion and revision, but to leave the situation as is, is simply impossible....

Read more